Neo24.pl

Neo24.pl, polski sklep internetowy należący do Grupy Kapitałowej Neonet właściciela ok. 270 salonów ze sprzętem RTV AGD i IT, wprowadza kolejną nowość – od początku lipca 2014 roku w ramach usługi Neoexpress sklep zagwarantuje dostawę już tego samego dnia.

W pierwszej kolejności zostanie uruchomiony pilotaż usługi w dwóch miastach: Wrocławiu i Łodzi. Każdego tygodnia usługą obejmowane będą nowe lokalizacje, a do końca III kwartału 2014 r. towar z dostawą w kilka godzin będzie można zamówić na terenie całej Polski.
Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie Neo24.pl wprowadził m.in. obsługę klienta przez 7 dni w tygodniu, a także poszerzył system dostaw o punkty odbioru w 2,5 tys. kiosków Ruchu oraz 600 stacjach Orlen.

– Dostawa w kilka godzin to rewolucja na skalę światową, szczególnie w branży takiej jak RTV AGD IT – zamówiona w sieci pralka, lodówka czy telewizor jeszcze tego samego dnia trafiają do klienta. To element wpisujący się w kompleksowy model obsługi. Dziś w internecie, bez wychodzenia z domu, można po pierwsze wybrać towar z gamy znacznie szerszej niż w tradycyjnym sklepie – podczas gdy największe markety mają w danej lokalizacji np. 10 pralek, my mamy ich 3 razy więcej. Po drugie – można go kupić znacznie taniej. Po trzecie – wreszcie nie trzeba na niego czekać. W opcji Neoexpress sprzęt dojedzie do domu tego samego dnia. W Neo24.pl możemy także zająć się jego wniesieniem, montażem, konfiguracją i odebraniem starego modelu. To opcje dla współczesnych konsumentów, którym zależy na otrzymaniu obsługi rozwiązującej za nich szybko i całościowo problem – mówi Mateusz Gołda, dyrektor ds. Procesów Biznesowych Neo24.pl.

Usługa Neoexpress obejmie towary ze wszystkich kategorii zakupowych – od drobnych przedmiotów, jak zabawki, produkty do domu czy dla zwierząt, przez potężne sprzęty RTV AGD, po najnowsze modele IT.

– Dostawę tego samego dnia traktujemy jako kolejny etap rozwoju najwygodniejszego, największego i najszybszego sklepu internetowego w Polsce. Wkrótce pokażemy jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania. Branża e-commerce rozwija się błyskawicznie, a nasi klienci nie chcą dziś tracić czasu – na nic. Przy regułach, które rządzą dziś rynkiem, powinniśmy niebawem być gotowi dostarczać towar tak szybko jak pizzerie dowożą pizzę – mówi Tomasz Kabarowski, prezes zarządu Neo24.pl

Usługa Neoexpress będzie opcjonalna – koszt błyskawicznej dostawy towaru z wniesieniem wyniesie 39 złotych. Dostawa klasyczna, do 48h, pozostanie w Neo24.pl darmowa.