Galeria Sudeckiej
Galeria Sudeckiej

Galeria Sudeckiej

Do grona najemców realizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, dołączyły marki Ryłko, 4F i Kubenz.

Salon Ryłko – jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek obuwniczych na polskim rynku – w Galerii Sudeckiej będzie miał blisko 100 mkw. Ryłko jest polską firmą, która od kilkunastu lat produkuje i sprzedaje obuwie, a także galanterię skórzaną.

 

Sklep 4F w Galerii Sudeckiej dysponować będzie ponad 160 mkw. powierzchni. 4F produkuje odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje skierowane są zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów.

Kolejnym najemcą Galerii Sudeckiej jest Kubenz. Marka oferuje męską odzież wizytową i casualową. Sklep Kubenz będzie miał powierzchnię 90 mkw.

– Cieszymy się, że oferta naszej inwestycji wzbogaciła się o kolejne znane i cenione marki. To dowód na to, że najemcy poszukują nowoczesnych obiektów w sprawdzonej lokalizacji. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami, które są zainteresowane otwarciem lokali w Galii Sudeckiej – mówi w rozmowie z Retailnet Marcin Szlufik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Realizacja Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie na placu budowy pracuje blisko 300 osób, które kończą prace związane z realizacją kondygnacji kinowej. Pod koniec lipca br. rozpocznie się proces odbioru powierzchni przez najemców. Kino Helios jako pierwsze rozpocznie adaptację swoich wnętrz.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze, w miejscu działającego od ponad 13 lat CH Echo. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo salowe kino Helios z częścią kawowo-barową, a także klub fitness Fabryka Formy.

Wśród najemców Galerii Sudeckiej, oprócz hipermarketu Auchan, kina Helios i klubu fitness Fabryka Formy są już m.in. sklepy z Grupy LPP (Reserved, House, Mohito, Cropp Town, Sinsay), a także RTV Euro AGD, Go Sport, Martes Sport, Smyk, Empik, Jupi Park, CCC, Monnari, Cipo&Baxx, Wojas, Top Secret, Diverse, Rossmann, Yes, Matras, Giacomo Conti, Wójcik, Gino Rossi, Świat Zabawek, North Fish, Kuchnia Polska, Thai Restaurant, Berlin Doner Kebap i inni.

W projekcie Galerii Sudeckiej inwestor przewidział 45 000 mkw. powierzchni handlowej. Najpierw powstanie galeria sklepów, butików i punktów usługowych oraz pierwszy w mieście multipleks. Ostatnim etapem realizacji Galerii Sudeckiej będzie budowa retail parku, w ramach którego powstanie między innymi wielkopowierzchniowy sklep DIY. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 1800 miejsc parkingowych.

Informacje na temat projektów Echo Investment zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.