Salon KappAhl
Salon KappAhl

W szczecińskim CH Turzyn właśnie trwa rozbudowa i przebudowa sklepu KappAhl. W wyniku przebudowy salon KappAhl powiększy się o kolejne 150 mkw.

Powiększenie lokalu zbiega się w czasie z remodelingiem obecnej powierzchni. Oprócz rozbudowy zmieni się aranżacja i wystrój wnętrza – wprowadzony zostanie nowy koncept, aby uatrakcyjnić wygląd sklepu i ekspozycję towaru. Odnowiony i powiększony sklep KappAhl będzie mieć powierzchnię 915 mkw. Prace remontowe zakończą się w drugiej połowie sierpnia.

– Już pod koniec wakacji wszyscy odwiedzający CH Turzyn, będą mogli zapoznać się z KappAhl w nowym wydaniu. Cieszymy się, że dzięki zwiększonej powierzchni handlowej i wprowadzeniu nowszego konceptu, będziemy mogli jeszcze lepiej zaprezentować się naszym wiernym i nowym klientom, mówi Dariusz Zająkała, prezes zarządu KappAhl Polska sp. z o.o.

Aktualnie KappAhl w Polsce liczy 47 sklepów, zlokalizowanych w centrach handlowych większości dużych i średnich miast w Polsce. W ostatnich miesiącach przedłużone zostały umowy najmu w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, CH Klif w Gdyni, Galerii Malta w Poznaniu, Galerii Sfera w Bielsku-Białej oraz CH Plaza w Rudzie Śląskiej.

KappAhl jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Europie Północnej, posiadającą około 400 sklepów stacjonarnych w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce, a także sklep internetowy w Szwecji. KappAhl oferuje odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Główną grupę odbiorców stanowią kobiety w średnim wieku. 18 proc. produktów firmy posiada oznakowanie ekologiczne.

Obrót za rok 2012/2013 wyniósł 4,8 miliarda SEK, a liczba zatrudnionych sięgnęła około 4,5 tys. osób. Firma KappAhl jest notowana na sztokholmskiej giełdzie Nasdaq OMX.