Outlet Białystok
Outlet Białystok

Jeszcze w lipcu 2014 roku ruszy budowa Outletu Białystok wielkopowierzchniowego obiektu wyprzedażowego położonego w północno-wschodniej Polsce.

Pierwszych klientów Outlet Białystok powita w listopadzie tego roku. Komercjalizację obiektu prowadzi The Blue Ocean Investment Group (BOIG) firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

W najbliższych dniach zaczną się pierwsze prace budowlane przy realizacji Outletu Białystok, które potrwają do jesieni tego roku. Za koncepcję architektoniczną odpowiada pracownia Archiplus.

Ofertę centrum stworzą m.in. Adidas, Reebok, Molton, Lancerto, Diverse, 4F, Albione, Regatta, Big Star, CCC, Ecco, kawiarnia oraz restauracje. Dodatkowym impulsem do odwiedzenia obiektu będzie obecność hipermarketu Carrefour, Jysk oraz drogerii Rossmann.

– W najbliższych dniach będziemy mogli pochwalić się kolejnymi umowami z dużymi międzynarodowymi brandami, które dzięki obecności w Outlecie Białystok zadebiutują na białostockim rynku – mówi Jan Wciślak, Leasing Manager BOIG.

– Lokalizacja tego centrum oraz brak podobnego obiektu handlowego w promieniu 200 km, a także bliskość sześciu przejść granicznych sprawia, że Outlet Białystok postrzegany jest przez sieci handlowe, jako jedna z najciekawszych destynacji handlowych dla całego regionu, wliczając w to klientów z Białorusi, Litwy i Rosji – komentuje Tomasz Rydlewski, wiceprezes BOIG.

W Outlecie Białystok, na powierzchni ok. 13 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 60 markowych sklepów, a na parkingu przed obiektem zmieści się ok. 600 samochodów. W odległości do 30 min. jazdy samochodem znajdzie się aż pół miliona potencjalnych klientów.

Outlet Białystok zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.8