CH Port Rumia
CH Port Rumia

Księgarnia Świat Książki z końcem czerwca 2014 roku dołączyła do grona najemców Portu Rumia CH Auchan. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Księgarnia Świat Książki jest już trzecim lokalem z książkami w Porcie Rumia CH Auchan. Podobna oferta znajduje się także w salonach Empik oraz Inmedio, zlokalizowanych w galerii handlowej. Księgarnia Świat Książki działa na polskim rynku od 1994 roku.

Jak już informowaliśmy, ostatnio do grona najemców zarządzanej przez Immochan galerii handlowej Auchan w Rumi dołączyła także marka Ecco, która zajęła lokal o powierzchni ponad 148 mkw. oferujący obuwie i dodatki. Na liście nowych najemców jest także punt sprzedaży eSmoking World. Nowy najemca zajął powierzchnię 30 mkw.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Do dyspozycji ma ponad 80 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Projekty Immochan zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.4