Salon Atlantic
Salon Atlantic

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Piaseczno dołączył salon Atlantic. Od 21 czerwca na powierzchni 40 mkw. można znaleźć szeroką ofertę bielizny damskiej i męskiej. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Firma Atlantic funkcjonuje na polskim rynku od 20 lat. Obecnie w Polsce i na świecie działa ponad 200 salonów Atlantic.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zlokalizowane na południowej granicy Warszawy liczy blisko 50 sklepów. Salon Atlantic, otwarty 21 czerwca, rozszerza ofertę modową obiektu, na którą składają się takie sklepy, jak Calzedonia, H&M, Reserved czy Camaieu.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. W centrum znajduje się blisko 50 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Na terenie Centrum Handlowego Auchan Piaseczno mieszczą się: hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Centrum Handlowe posiada 2,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku.

Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Immochon zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.4