Salon New Balance
Salon New Balance

W centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach otwarto pierwszy w regionie salon sieci New Balance. Sklep ma powierzchnię ponad 150 mkw.

Sklep w katowickim centrum handlowym jest największym w całej polskiej sieci, a jego wnętrze stworzono według nowego, amerykańskiego konceptu. Można w nim znaleźć najnowsze modele butów do biegania (męskie i damskie), a także ubrania sportowe i akcesoria (torby, plecaki, skarpety).

– New Balance dołącza do długiej listy kultowych, amerykańskich marek sportowych, które dziś znajdziemy w Silesia City Center. Są wśród nich m.in. GAP, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans, a od kilku dni także New Balance – wylicza Ewa Marcinek, dyrektor Silesia City Center.

New Balance w Silesii jest 8. sklepem sieci na polskim rynku. Oprócz Katowic salony marki znajdziemy także w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Kielcach i we Wrocławiu. W Sosnowcu natomiast New Balance ma swój outlet.

Marka New Balance ma ponad 100 lat. Powstała w 1906 roku w USA w stanie Massachussets. Modele New Balance powstają w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Silesia City Center to jedno z największych na Śląsku i Zagłębiu centrum handlowe. Na powierzchni 86 tys. mkw. znajduje się dziś ponad 300 sklepów i punktów usługowo-handlowych, w tym największa na Śląsku strefa food-court z ponad 30 restauracjami i kawiarniami, a także bogata strefa rozrywki z kinem i fitness clubem