Salon Komfort
Salon sieci Komfort

 

Salon Komfort

Firma Sklepy Komfort SA rozwija swoją sieć salonów na terenie całego kraju. Sklepy Komfort znajdują się na terenie różnego typu obiektów handlowych. Jak ustaliła redakcja Retailnet, spółka planuje kolejne otwarcia zarówno w istniejących, jak i budowanych centrach handlowych. Obecnie jednak przedstawiciele firmy nie zdradzają lokalizacji oraz liczby planowanych otwarć.

– Na chwilę obecną łączna liczba salonów sieci wynosi 105, w tym działają 83 sklepy własne oraz 22 prowadzone w oparciu o system franczyzowy. Do tej pory w centrach handlowych i parkach handlowych zostały otwarte 24 salony Komfort. W mniejszych obiektach handlowych i pawilonach działa 20 sklepów sieci – mówi w rozmowie z Retailnet Karolina Bałaban z sieci Komfort.

Średnia powierzchnia salonu (liczona dla całego obiektu) wynosi 943,17 mkw.

Sklepy Komfort SA to spółka zarządzająca siecią sklepów detalicznych Komfort z branży wyposażenia wnętrz. Pierwszy sklep sieci powstał w Polsce 1992 roku. Obecnie w ofercie sklepów konsumenci mogą wybierać spośród największej na rynku oferty paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych i drzwi oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg.

Sklepy zapewniają także pakiet usług dodatkowych związanych z montażem i pielęgnacją podłóg, drzwi oraz projektowaniem i szyciem dekoracji okiennych. Klienci mogą dokonywać również zakupów online w sklepie internetowym www.komfort.pl. Firma zatrudnia około 1000 pracowników. W Strykowie pod Łodzią zlokalizowany jest należący do firmy centralny magazyn dystrybucyjny zarządzający całą logistyką sieci na terenie Polski.