Wyspa handlowa Prezent Marzeń
Wyspa handlowa Prezent Marzeń

PrezentMarzen.pl, działający od 2009 r. serwis internetowy, dynamiczne rozwija sieć punktów stacjonarnych w centrach handlowych.

– Serwis rozwija się bardzo dynamicznie. W planach ma stałe poszerzanie sieci o kolejne punkty stacjonarne w nowych lokalizacjach. W dzisiejszych czasach sposób życia przekłada się na nasze oczekiwania względem otrzymywanych prezentów – bardziej doceniamy takie, które pozwalają nam doświadczyć czegoś nowego. Tworząc serwis, założeniem było spełnianie marzeń i oferowanie niestandardowych prezentów wywołujących radość i uśmiech na twarzach bliskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dynamicznie rozwijamy również sieć punktów stacjonarnych zarówno w centrach handlowych jak i w biurach podróży oferując dostępność na terenie całego kraju – mówi Kornel Piesio, reprezentująca serwisu Prezent Marzeń.

Ostatnio nowe placówki sieci Prezent Marzeń pojawiły się w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu oraz w warszawskiej Arkadii.

Stoisko we wrocławskim centrum handlowym mieści się w pobliżu wejścia do supermarketu Tesco oraz w sąsiedztwie firmowego salonu marki Denon. Stoisko w warszawskim centrum handlowym znajduje się na parterze. Oba stoiska mają kształt nietypowej bryły nawiązującej do logotypu marki PrezentMarzeń.com i zostały zaprojektowane w nowoczesnej stylizacji, zgodnej z koncepcją wizualizacji brandu. Zajmują kilka mkw. powierzchni w formie wysp handlowych.

Przypomnijmy, pierwszy punkt stacjonarny Prezent Marzeń został otwarty w listopadzie 2013 roku w City Center w Poznaniu, kolejna lokalizacja to Warszawa. Aktualnie sieć tworzy 10 punktów handlowych.