Swiss w CH Warszawa Wileńska
Swiss w CH Warszawa Wileńska

W warszawskim centrum handlowym Warszawa Wileńska otwarto nowy salon sieci oferującej zegarki – Swiss. Butik zajął powierzchnię 34 mkw.

W salonie można znaleźć modele sygnowane nazwiskami najsłynniejszych światowych projektantów – Michaela Korsa, Kennetha Cole’a, Giorgio Armaniego czy Tommy’ego Hilfigera oraz cenionych marek modowych – Fossil, Adidas, Ice-Watch czy Diesel, jak również marki szwajcarskie, na przykład Roamer.

Obecnie działa ponad 80 salonów sieci Swiss, z czego większość znajduje się w centrach handlowych. Produkty znajdujące się w sieci sklepów można także kupić za pośrednictwem sklepu internetowego, w którym oferowane są zarówno produkty z najnowszych kolekcji, jak i wyprzedażowe.

W nowej strefie restauracyjnej otwartej w Warszawie Wileńskiej wiosną znajdują się również restauracje: Burger King, KFC, Pizza Dominium, McDonald’s i Thai Wok. A już teraz nastąpiła zmiana lokalizacji i powiększenie kawiarni Grycan do ponad 80 mkw. Kawiarnia znajduje się obecnie na poziomie +2.

Otwarte w kwietniu 2002 roku Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w centrum dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ul. Targowej i al. Solidarności. Jest obiektem wielofunkcyjnym, łączącym funkcję handlowo-usługową, komunikacyjną i biurową. Centrum składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się nad nią dwa piętra powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się hipermarket oraz trzypoziomowy parking dla klientów.