Fot. Grycan

Fot. Grycan

Firma Grycan – Lody od pokoleń regularnie rozwija sieć swoich lodziarni w centrach handlowych. Ostatnie otwarcia miały miejsce w stolicy. Jedną z ostatnich lodziarni firma otworzyła w warszawskim Centrum Handlowym Blue City. Lodziarnia znalazła się na pierwszym poziomie.

Zmiana lokalizacji i powiększenie kawiarni Grycan miało miejsce w ostatnim czasie w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska. Lokal zajął 80 mkw. Kawiarnia znajduje się obecnie na poziomie +2.

W ostatnich tygodniach otwarto także powiększoną lodziarnię na parterze CH Arkadia w Warszawie.

Jak juz informowaliśmy firma pochwaliła się także otwarciami nowych lokali m.in. w centrum handlowych w Siedlcach, Galerii Amber w Kaliszu, CH Atrium Felicity w Lublinie, a także na dworcu PKP w Krakowie.

Tylko w ubiegłym roku firma Grycan otworzyła kilkanaście nowych lodziarni na terenie całej Polski. Na chwilę obecną działa ponad 120 lodziarni Grycan, a kolejne lokalizacje przybywają regularnie na mapie naszego kraju. Firma otwiera zarówno lokale, jak i prowadzi wyspy sprzedażowe w centrach handlowych. Wiele z lokali zostało także powiększonych.

Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W czasie swojej działalności firma Grycan rozwinęła największą sieć lodziarni firmowych w Polsce. Lokale sieci znajdują się zarówno w centrach handlowych, jak i w najbardziej reprezentacyjnych punktach ulicznych dużych i średnich miast. Oferta marki poza lodami i sorbetami obejmuje kawy, ciasta, soki owocowe i koktajle. Właścicielem marki Grycan jest spółka Lodziarnie Firmowe sp. z o.o.