Salon Depare
Salon Depare

We wrocławskiej Galerii Handlowej Sky Tower pojawiła się nowa marka oferująca odzież damską – Depare by Ravel.

Nowy sklep Depare by Ravel ma 57 mkw. powierzchni handlowej i jest zlokalizowany na parterze galerii.

– Depare to nowa marka firmy Ravel, która posiada sieć kilkudziesięciu sklepów w centrach handlowych w największych miastach w Polsce i na Litwie. Mamy nadzieję, że nowa oferta spodoba się klientkom Sky Tower, a szczególnie paniom pracującym w biurowcu Sky Tower – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Sky Tower.

Aktualnie sieć Depare by Ravel składa się z około 30 sklepów własnych jak i franczyzowych zlokalizowanych w większości w centrach i galeriach handlowych, a także outletach na terenie całego kraju.

Marka Depare by Ravel początkowo była dostępna tylko w salonach Ravel. Aktualnie sieć jest rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. Średnia powierzchnia salonu to ok. 100 mkw.

Przypomnijmy, wrocławska galeria Sky Tower działa od dwóch lat. W galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Galeria posiada także rozbudowaną strefę rozrywki oraz rekreacji.

W Galerii Handlowej Sky Tower na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a parking oferuje 1,5 tys. miejsc. W samym Sky Tower znajduje się również 27 tys. mkw. biur i 231 apartamentów, dla których galeria handlowa stanowi zaplecze zakupowe, restauracyjne i rozrywkowe.

Twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów: twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz Getin Holding SA.