Galeria Echo
Galeria Echo

Galeria Echo

666 mkw. – tyle powierzchni zajmuje nowy salon CCC w Galerii Echo . To o 218 mkw. więcej niż dotychczas. Do grona najemców już niedługo dołączy także salon marki New Balance.

– Zdecydowanie większa przestrzeń, odświeżony design i zupełnie nowa aranżacja naszego sklepu – takie zmiany czekają na naszych klientów – mówi dla Retailnet Emilia Synowiec, kierownik salonu CCC. – Co najważniejsze, asortyment będzie zdecydowanie większy niż do tej pory. W zasadzie największy spośród naszych sklepów w województwie świętokrzyskim. Nowoczesny wygląd, duża przestrzeń, zastosowanie specjalnego oświetlenia, wygodne stanowiska do przymierzenia obuwia, sprawią, iż każdy klient powinien poczuć się komfortowo. Salon został przygotowany z dbałością o każdy szczegół zgodnie z nowym standardem ekspozycji.

CCC SA jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największym producentem w Polsce. Grupa CCC to ponad 700 sklepów zlokalizowanych w nowoczesnych centrach i galeriach handlowych w 14 krajach, własna fabryka butów skórzanych, 7000 pracowników, i 25 milionów par butów sprzedawanych w ciągu roku.

– Metamorfoza salonu CCC to początek dużych zmian jakie nas niebawem czekają w Galerii Echo. Jeszcze w lipcu otworzy się nowy salon marki New Balance – dodaje Maciej Barański, manager ds. marketingu Galerii Echo.

Informacje na temat projektów Echo Investment zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 000 000 mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.