Restauracja Kuk Nuk w Plaza Rzeszów
Restauracja Kuk Nuk w Plaza Rzeszów

Restauracja Kuk Nuk w Plaza Rzeszów

Z początkiem lipca 2014 roku w rzeszowskim centrum handlowym Plaza rozpoczęła działalność nowa restauracja Kuk Nuk.

Restauracja ma prawie 300 mkw. powierzchni i znajduje się na parterze centrum. Jest to, jak podkreśla zarząd obiektu, ważne uzupełnienie oferty CH Plaza Rzeszów.

Jak tłumaczy Magdalena Delmaczyńska z restauracji Kuk Nuk, ma to być miejsce pełne pasji, dobrego stylu a przede niepowtarzalnego smaku. – Stąd też nasza nazwa. Kuk (ang. cook), bo gotować, Nuk (ang. nook), to zakątek, zaułek. Z tego połączenia powstał Kuk Nuk. Chcemy, aby nasz lokal był miejscem, w którym można odpocząć po zakupach i spotkać się w gronie znajomych przy dobrym obiedzie czy kolacji – tłumaczy Magdalena Delmaczyńska. Dodaje, że gości restauracji z pewnością zaskoczy wyjątkowe menu.

Restauracja Kuk Nuk to nowy najemca rzeszowskiej Plazy, która przechodzi proces rekomercjalizacji.

W Plazie w najbliższym czasie otwarty zostanie także pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy, a 21 lipca pierwszy w Polsce innowacyjny 24 godzinny klub fitness nowej sieci na rynku polskim CityFit, z którego klienci będą mogli korzystać bez konieczności zawierania umowy. Trwają także prace nad uruchomieniem food courtu na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu fitness.

Przypomnijmy, w dwupoziomowym CH Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, Euro Moda, CCC, Wojas, MartesSport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD.

Plaza Rzeszów połączone jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.