CH Karolinka
CH Karolinka

CH Karolinka

Klienci centrum handlowego Karolinka w Opolu mogą już korzystać z oferty samoobsługowego sklepu dyskontowego Pepco. Nowy najemca CH Karolinka wynajął lokal o całkowitej powierzchni blisko 620 mkw.

Sklepy ogólnopolskiej sieci Pepeco oferują około dwóch tysięcy artykułów codziennego użytku, w tym m.in. odzież damską, męską, dziecięcą i niemowlęcą, bieliznę, dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze oraz gry i zabawki. Sklep nowego najemcy CH Karolinka oferuje również szeroki asortyment artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz – w tym kuchni i łazienki – jak również walizki, torby i plecaki.

Sieć PEPCO działa w Polsce od 2004 roku, a w 2013 roku otworzyła również pierwsze sklepy w Czechach i na Słowacji. Na rynku polskim PEPCO zarządza obecnie ponad 510 sklepami.

Jak już informowaliśmy 27 czerwca 2014 roku w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu został otwarty pierwszy hipermarket Auchan w Polsce, który powstał w wyniku przejęcia przez francuską Grupę sklepów sieci Real. Auchan w Opolu to 30. hipermarket działający pod szyldem tej sieci w Polsce.

Centrum Handlowe Karolinka to kompleks handlowy w regionie Opola, obejmujący galerię i park handlowy. Położony na opolskim Zaodrzu, przy ulicy Wrocławskiej. Oferuje klientom ok. 130 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na łącznej powierzchni 70 tys. mkw. W ofercie galerii znajdują się najpopularniejsze z polskich i międzynarodowych marek. Park handlowy z centrum wyposażenia wnętrz skupia natomiast sklepy pomocne w urządzeniu domu i ogrodu. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje także parkingiem na 2700 samochodów.