Centrum Aura
Centrum Aura

Centrum Aura

Sześć popularnych marek odzieżowych i kosmetycznych przedłużyło umowy najmu z Aura Centrum Olsztyna. Wszystkie sklepy zajmują łącznie powierzchnię blisko 2400 mkw., a klienci będą mogli cieszyć się ich ofertą przez minimum 5 kolejnych lat.

Wiadomo już, że salony odzieżowe KappAhl, New Yorker, Camaieu, Ochnik, drogeria Yves Rocher i sklep Tchibo zostaną w Aurze na dłużej.

– Cieszymy się, że kolejna grupa najemców zdecydowała się przedłużyć z nami współpracę. Aura Centrum, ze względu na swoją ofertę jak również dogodną lokalizację w samym centrum Olsztyna, charakteryzuje się poziomem odwiedzalności, który znacznie przewyższa średnią krajową. Dodatkowo w zeszłym roku centrum przeszło gruntowną modernizację powierzchni wspólnych i parkingów. Oprócz tego jesteśmy w kontakcie z kilkoma międzynarodowymi markami zainteresowanymi otwarciem swoich sklepów w Aurze – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak, Asset Manager Aura Centrum Olsztyna z ramienia Balmain Asset Management.

Poszczególne sklepy, które przedłużyły umowy najmu, będą zajmować powierzchnie: KappAhl – 806 mkw., New Yorker – 1080 mkw., Camaieu – 249 mkw., Ochnik – 53 mkw., Yves Rocher – 44 mkw., Tchibo – 135 mkw.

Aura Centrum Olsztyna powstawało w dwóch etapach – pierwsza część obiektu została oddana do użytku w 2005 roku, druga, w 2009. W skład centrum wchodzi 98 sklepów między innymi takich marek jak: delikatesy Alma, H&M, Bershka, Stradivarius, Sinsay, Mohito, Sinsay, KappAhl, Rossmann, Empik, Smyk, Nike, CCC, Reserved, Home & You, Douglas i New Yorker. Na terenie centrum znajduje się także 8-salowe kino Helios. W 2012 roku CH Aura zostało kupione przez fundusz inwestycyjny zarządzany przez Rockspring Property Investment Managers z siedzibą w Londynie.

Przedstawiciele Balmain zaprezentują swoją ofertę podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku nr 4.12.