Galeria Rumia
Galeria Rumia

Galeria Rumia

Wkrótce Galeria Rumia, należąca do portfolio firmy Upside Property rozszerzy swoją ofertę o kolejnego najemcę. Będzie to sklep zoologiczny, który zajmie lokal o powierzchni około 250 mkw. Nowy najemca znajdzie się na poziomie -1 obiektu.

Jak informuje firma sklep posiadać będzie w ofercie największy w Trójmieście wybór zwierząt. Otwarcie sklepu przewidziano na sierpień 2014.

26 czerwca br. na parterze galerii odbyło się wielkie otwarcie salonu Neonet, jednej z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV AGD I IT. Sklep wynajął powierzchnię około 540 mkw. Tego samego dnia otwarto supermarket sieci Biedronka. Sklep zajął powierzchnię ok. 1170 mkw. na poziomie -1 obiektu i uzupełnił ofertę galerii o operatora spożywczego.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt liczy ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, Cubus, C&A, Reserved, Cropp, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

Obecnie firma prowadzi proces rekomercjalizacji dwóch swoich obiektów Galerii Rumia oraz Galerii Słupsk.