Salon Butik
Salon Butik

Przybywa sklepów sieci Butik oferującej odzież i dodatki modowe dla młodych kobiet. Aktualnie Butik ma około 160 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

W ostatnim czasie sieć wzbogaciła się o nowe sklepy w Ostrołęce w Galerii Bursztynowej oraz w Centrum Handlowym Auchan w Mikołowie. W planach na najbliższy czas jest oddanie nowego salonu także w Galerii Twierdza w Kłodzku. Otwarcie sklepu, jak powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Grzegorz Polak, doradca zarządu ds. rozwoju Butik jest zaplanowane na przełomie lipca i sierpnia 2014 roku.

Docelowo, do końca tego roku spółka zamierza otworzyć około 30 nowych sklepów. Ekspansja sieci prowadzona jest w oparciu o system franczyzowy. Sklepy pod szyldem Butik są otwierane przede wszystkim w centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju. Salony mają od 80 do 150 mkw. powierzchni handlowej. Spółka rozwija sieć w miastach mających powyżej 35 tys. mieszkańców.

Przypomnijmy, od początku tego roku sieć Butik poszerzyła się o kilkanaście nowych salonów. Nowe sklepy pojawiły się m.in. w Galerii Dekada Nowy Targ, CH Trzy Korony w Nowym Sączu, Factory Annopol Warszawa, czy CH Veneda w Łomży.

Butik to marka oferująca odzież i dodatki modowe w przystępnych cenach i dla młodych kobiet. Pierwszy sklep pod szyldem Butik pojawił się w 2001 roku. Obecnie sieć posiada ponad 160 sklepów, usytuowanych w największych miastach Polski (w samym województwie mazowieckim znajduje się ponad 30 sklepów).