Corpo Fit
Corpo Fit

Marka Corpo Fit, wyspecjalizowana sieć gabinetów kosmetycznych dla kobiet i mężczyzn stawia na rozwój swoich punktów w regionach: pomorskim, dolnośląskim, wielkopolskim oraz śląskim.

Do tej poru Corpo Fit funkcjonowało wyłącznie w Warszawie. Zarząd firmy podjął jednak decyzję o rozszerzeniu zasięgu ekspansji swoich punktów, które mogą pojawić się także w centrach i galeriach handlowych.

– Bierzemy pod uwagę lokalizacje w centrach handlowych. Nieruchomości komercyjne to nie tylko sklepy, ale również przestrzenie SPA, fitness kluby, czy centra medyczne. Również Corpo Fit znajdzie swoich klientów w takich miejscach. Z zabiegu na urządzeniach jakie proponujemy w naszej ofercie może skorzystać zarówno kobieta jak i mężczyzna będąc na zakupach w centrum handlowym, chcąc się zrelaksować pomiędzy odwiedzaniem poszczególnych sklepów czy punktów usługowych. Nie wykluczamy także współpracy z wybranymi hotelami, ale bardziej stawiamy na hotele butikowe w centrum miasta niż sieciowe – powiedzieli w rozmowie z portalem Retailnet przedstawiciele sieci Corpo Fit.

– Dostajemy liczne zapytania o punkty Corpo Fit już nie tylko w innych regionach naszego kraju, ale również za granicą. Odezwali się do nas kontrahenci z Hiszpanii, Włoch a także z Dubaju. Jednak w pierwszej kolejności stawiamy na rozwój sieci na rynku krajowym. Dla nas pozytywne opinie polskich klientów, ich wdzięczność za zmianę ich ciała i edukację pod względem zdrowego trybu życia są największym komplementem – dodaje Monika Jarosińska właścicielka Corpo Fit.

Corpo Fit do końca tego roku planuje poprzez współpracę partnerską otworzyć co najmniej 5 nowych gabinetów. Powierzchnia lokali wynajmowanych przez sieć powinna oscylować na poziomie od 90 do 150 mkw. w zależności od lokalizacji.