Sports Direct w Pasażu Tesco Górczewska
Sports Direct w Pasażu Tesco Górczewska

Sports Direct w Pasażu Tesco Górczewska

Największy brytyjski sklep sportowy SportsDirect.com jest już dostępny w Toruniu. Sklep znalazł się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Toruń Plaza.

SportsDirect.com założony w 1982 r. jest obecnie największą siecią sklepów sportowych z ponad 400 sklepami na całym świecie, w tym ponad 100 lokalami w strefie euro.

Sportsdirect.com oferuje największy wybór sportowych marek, w tym odzież, obuwie i sprzęt sportowy w zawsze niskich cenach. Bogata oferta sklepu z wiodącymi markami takimi jak Nike, Adidas, Lonsdale, Puma czy Dunlop skierowana jest do całych rodzin.

– Jeszcze jedna wielka międzynarodowa marka dołącza do Toruń Plaza – jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że możemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej. Otwarcie SportsDirect.com tutaj dowodzi również, że nasze centrum jest najbardziej atrakcyjne w regionie – mówi Katarzyna Hołod, dyrektor Centrum Handlowego Toruń Plaza.

– Bardzo cieszymy się z otwarcia sklepu w Toruniu. Firma stale rozwija się w Europie, naszym standardem od początku działalności jest oferowanie klientom pełnego asortymentu największych marek odzieży, obuwia i sprzętu sportowego po gwarantowanych najniższych cenach – dodają przedstawiciele SportsDirect.com.

CH Toruń Plaza istnieje od listopada 2011 roku. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. Na zmotoryzowanych czeka 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: TK Maxx, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Home&You, Smyk, Mango, KappAhl, Camaieu, Ecco, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji klientów, centrum pozostawia liczne kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza to także część rozrywkowa z klubem Pure Jatomi, centrum rozrywki Fantasy Park oraz multipleksem Cinema City z ośmioma salami kinowymi.

Obiekty należące do Plaza Centers będą prezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 3.3. Więcej informacji o Forum znajduje się TUTAJ.