Organic Farma Zdrowia
Organic Farma Zdrowia

Organic Farma Zdrowia

Zarząd Organic Farma Zdrowia SA poinformował, że spółka osiągnęła wyniki sprzedażowe za II kwartał 2014 na poziomie 11 mln zł, co stanowi 12,5 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w II kwartale 2013 roku. Natomiast sprzedaż z I półrocza spółka osiągnęła na poziomie 22,5 mln zł, co stanowi wzrost o 10 proc. i jest rekordową sprzedażą półroczną w historii spółki.

Również spółka zależna Eko-Wital osiągnęła rekordowe wyniki sprzedażowe w II kwartale 2014 osiągając sprzedaż na poziomie 5,9 mln zł, co stanowi 46 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w II kwartale 2013 roku. Z kolei sprzedaż z I półrocza wyniosła 11,5 mln zł, co stanowi wzrost o 42,3 proc. Zarówno sprzedaż kwartalna jak i półroczna są rekordowymi sprzedażami w historii spółki Eko-Wital.

W czerwcu kontynuowano prace budowlano-remontowe dla nowego lokalu sklepowego spółki na Saskiej Kępie w Warszawie przy ulicy Zwycięzców. Otwarcie Delikatesów w nowym formacie planowane jest na 3 września br.

Na koniec 2013 roku sieć Organic Farma Zdrowia posiadała 27 jednostek handlowych, na które składało się 25 delikatesów znajdujących się w największych galeriach i centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Płocku oraz 2 sklepów internetowych: www.ekosfera24.pl i  nowo uruchomionego www.organic24.pl, posiadającego pełną ofertę delikatesów stacjonarnych.

Delikatesy zlokalizowane w aglomeracji warszawskiej znajdują się w centrach handlowych: Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Sadyba Best Mall, Wola Park, Atrium Targówek, Atrium Reduta, Stara Papiernia (Konstancin), Park Handlowy Janki oraz Galeria Auchan w Piasecznie i CH Warszawa Wileńska.