CH Atrium Felicity

CH Atrium Felicity

Wkrótce do grona najemców Atrium Felicity dołączy salon z obuwiem i galanterią PrimaModa oraz sklep z wyposażeniem domu i mieszkania – English Home.

W kolekcjach marki PrimaModa znajduje się szeroka gama torebek i pasków. Salon sieci zlokalizowany będzie na parterze centrum, tuż obok sklepu Martes Sport i zajmie prawie 126 mkw. powierzchni centrum, a jego otwarcie zaplanowano na 12 lipca.

PrimaModa uzupełni ofertę w branży obuwie i akcesoria, którą w Atrium Felicity reprezentują m.in. takie marki jak: Badura, Bartek, CCC, Centro, Deichmann, Ecco, Gino Rossi, Kari, Kazar, Ryłko, Sizeer, Wojas.

Także wkrótce w Atrium Felicity nastąpi otwarcie salonu English Home, który uzupełni ofertę Atrium Felicity w kategorii wyposażenie domu i mieszkania. W ofercie sklepu znajdzie się bogaty wybór m.in. mebli, artykułów dekoracyjnych, pościelowych i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Najemca zajmie ponad 166 mkw. powierzchni centrum tuż obok Home&You.

W ostatnim czasie oferta Atrium Felicity wzbogaciła się o salon Sizeer oraz stoisko z galanterią skórzaną Strefa Galanterii.

Powierzchnia najmu Atrium Felicity wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina – al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited i zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 6.2.