Salon 4F
Salon 4F

 

Salon 4F
Salon 4F

Jak poinformowała firma OTCF, do której należy sieć salonów 4F, od początku lipca otwarto dwa nowe sklepy sportowe brandu w Sieradzu, w Galerii Sieradzkiej oraz w Centrum Handlowym Port Łódź. Zgodnie z zapowiedzią firma otworzyła też zmodernizowany i powiększony sklep w Galerii Zdrój w Jastrzębiu Zdroju.

Jeszcze w lipcu zostaną otwarte dodatkowo 2 nowe lokalizacje w centrach handlowych – w Białymstoku i Rybniku. Z kolei powiększony salon w nowej odsłonie niebawem powita klientów w Sandomierzu. Łączna powierzchnia wszystkich punktów otwartych w lipcu przekroczy powierzchnię 750 mkw. Tym samym ilość sklepów marki zwiększy się do 129 placówek.

– Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci – mówi redakcji Retailnet.pl Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

Marka 4F należy do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje odzież i akcesoria sportowe. Firma regularnie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić w również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Spółka OTCF, oprócz sieci sklepów 4F, rozwija nowy koncept sklepów 4Faces. Pierwszy sklep w tym formacie został otwarty w Poznaniu City Center, a drugi w Galerii Katowickiej. Docelowo inwestor, firma OTCF, ma zamiar na przestrzeni najbliższych 5 lat otworzyć pod marką 4Faces 25 salonów w największym miastach Polski, w 2 formatach – 400 lub 800 mkw.