Galeria Wisła
Galeria Wisła

19 lipca br. rozpocznie swoją działalność nowy sklep w Galerii Wisła. Salon Unisono zajmie lokal o powierzchni 108 mkw. na parterze galerii w sąsiedztwie salonów Apart i Fielmann. Sklep w Galerii Wisła będzie 27 punktem handlowym marki Unisono w Polsce.

Marka odzieżowa Unisono jest obecna na rynku od 2008 roku i należy do firmy I.O. Venezia sp.j. Unisono oferuje odzież dla kobiet, a także dodatki: szale, rękawiczki, torebki, paski, oraz biżuterię.

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła mieści się w centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 000 potencjalnych klientów. Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych Płockich osiedli.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone”.