visa e-commerce sprzedaż

Visa oraz ING Bank Śląski, wspólnie promują portfel elektroniczny V.me oferowanym przez Visę. Rozwiązanie umożliwi Polskim e-konsumentom jeszcze prostsze płacenie za przedmioty zamówione online.

V.me jest rozwiązaniem służącym do płatności internetowych, która działa na zasadzie portfela elektronicznego. Usługa jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników V.me, którzy posiadają konto na portalu konsumenta ING oferującym portfel elektroniczny V.me by Visa.

Usługa pozwala użytkownikom ‚trzymać’ wszystkie karty płatnicze, czy to kredytowe czy debetowe w jednym ‚portfelu’ i używać go do płatności internetowej. Usługa jest dostępna na wszystkich urządzeniach posiadających dostęp do internetu.

Polska jest jednym z 4 krajów Europejskich oferujących portfel płatności Visa. We Francji Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii płatności portfelem elektronicznym Visa został już udostępniony przez pierwsze banki.

ING Bank Śląski pierwszy w Polsce

W Polsce, ING Bank Śląski będzie pierwszym bankiem oferującym portfel Visa. W celu wypromowania usługi bank ING wraz z sklepami internetowymi Merlin.pl, E.Leclerc.pl oraz Winezja.pl będzie oferował specjalne oferty i promocje dla pierwszych użytkowników nowej metody płatności. Kolejne Banki już niebawem mają dołączyć do ING, i również oferować usługę V.me.

Portfel Elektroniczny ING
Strona internetowa portfelu ING

Jakub Kiwior, dyrektor generalny Visa Europe w Polsce i na Węgrzech powiedział:

„Rozpoczynamy dużą akcję promocyjną z detalistami zaledwie w dwa miesiące od komercyjnego debiutu portfela V.me by Visa w Polsce. To pokazuje, jak ważny z perspektywy Visa Europe jest ten produkt dla rozwoju płatności kartami w handlu internetowym.”

„Cieszymy się, że do grona naszych partnerów w działaniach marketingowych dołączyli także e-detaliści widząc w tym korzyści dla siebie” – dodaje Jakub Kiwior

Jak działa usługa?

Po zarejestrowaniu się na stronie http://www.visaoffers.pl/v.me/ użytkownicy otrzymują linki oraz kody rabatowe do promocji w e-sklepach.  Aby korzystać z usługi, użytkownicy również muszą skonfigurować usługę na stronie ING, warto podkreślić że usługa jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kart a nie tylko dla klientów ING.

[fve][youtube http://www.youtube.com/watch?v=bnygOcr3PnI&w=558&h=314][/fve]

Wysokie bezpieczeństwo

V.me jest jedną z najbezpieczniejszych usług płatności internetowej. Usługa posiada wielowarstwowy system bezpieczeństwa oraz usługę ‚Verified by Visa’ wykorzystujący technologie 3D-Secure który jest dedykowanym antyfraudowym systemem behawioralnym Visa.

Co więcej, konsumenci którzy zapłacą poprzez portfel elektroniczny V.me i nie otrzymają zamówionego towaru, otrzymają zwrot poprzez procedurę ‚chargeback’ oferowaną przez Visę, tak bezpieczne rozwiązanie na pewno szybko przypadnie do gustu bardziej nieufnym e-konsumentom.