Park Handlowy Auchan Bielany
Park Handlowy Auchan Bielany

Recman to nowa marka, która dołączyła do grona najemców Parku Handlowego Auchan Bielany w Bielanach Wrocławskich. Salon Recman został otwarty 11 lipca br. i zajął lokal o powierzchni 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Marka Recman już od ponad 25 lat oferuje odzież męską i akcesoria. Obecnie kolekcja marki dostępna jest w 60 salonach na terenie Polski. Od 2011 firma jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni handlowej 20,3 tys. mkw. (GLA) mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, elektroniką, sprzętem AGD i multimediami, punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Wśród oferty modowej są między innymi Reserved, House, Solar, Carry, Orsay, Promod, Camaieu. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw Kinder Planeta. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum handlowe posiada 3,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2003 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4.