Monnari
Monnari

Spółka Monnari Trade SA zdecydowała się na zmianę oprogramowania swojego sklepu on-line. Pierwszym etapem inwestycji będzie wprowadzenie zmian graficznych.

Sklep internetowy marki Monnari – emonnari.pl działa od trzech lat. Właściciel sieci postanowił zmienić partnera technologicznego i platformę na której będzie działał sklep. Teraz za wszystkie prace związane z e-commerce odpowiedzialny będzie i-sklep.

– Sprzedaż w internecie to nie tylko szansa, ale już konieczność dla firm. Obecnie widzimy stały wzrost zainteresowanie tym kanałem sprzedaży. Obecny sklep internetowy (oparty o PrestaShop) nie spełnia naszych oczekiwań. Potrzebowaliśmy nowych rozwiązań i partnera technologicznego, który będzie szybko i sprawnie odpowiadał na nasze potrzeby, bo rynek e-commerce zmienia się bardzo dynamicznie – mówi Katarzyna Kostacińska z Monnari Trade SA.

Zmiana sklepu sieci, jak poinformowali przedstawiciele marki, będzie przebiegać etapami. W pierwszym etapie współpracy zostanie zmienione oprogramowanie sklepu oraz zostaną wprowadzone niewielkie zmiany graficzne.

Produkty w sklepie internetowym Monnari podzielone są na kilka kategorii m.in. nowa kolekcja, akcesoria, biżuteria, torebki, perfumy. Na stronie sklepu można podejrzeć najczęściej kupowane produkty bądź zakupić gotowe zestawy modowe proponowane przez ekspertów ze sklepu on-line. Dodatkowo e-sklep oferuje towary po przecenie – zakładka outlet.

Za zakupiony w sklepie internetowym towar można zapłacić na trzy sposoby – e-przelewem, kartą płatniczą bądź gotówką przy odbiorze towaru w miejscu ich wydania za pobraniem przez dostawcę. Rozliczenia transakcji kartami kredytowymi i e-przelewem prowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Monnari nie wysyła towarów za granicę. Istnieje jednak możliwość odbioru odzieży w wyznaczonych sklepach stacjonarnych Monnari.
Koszt wysyłki zamówionego towaru wynosi 20 zł i jest stały, bez względu na wagę i wymiary paczki. W przypadku, jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 250 zł, towar wysyłany jest do klienta na koszt firmy Monnari Trade SA.

Firmą obsługującą wysyłki towarów przez sklep e-Monnari jest DPD Polska sp. z o.o.

Monnari to polska sieć modowa działająca w segmencie eleganckiej odzieży dla kobiet. Oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima). Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie sieć Monnari liczy 118 salonów firmowych zlokalizowanych w całej Polsce.