Galeria Sudecka

Galeria Sudecka

W Galerii Sudeckiej realizowanej w Jeleniej Górze przez Echo Investment, otwarte zostanie centrum fitness należące do sieci Fabryka Formy.

Fabryka Formy w Galerii Sudeckiej będzie dysponowała powierzchnią ponad 1,3 tys. mkw. Będzie to największe centrum fitness w rejonie Jeleniej Góry.

– Planując otwarcie klubu naszej sieci, zwłaszcza pierwszego w danym mieście, szczególnie uważnie analizujemy możliwe lokalizacje. W przypadku Jeleniej Góry, decyzja o wyborze Galerii Sudeckiej była dla nas naturalna i oczywista. Obiekt ten powstaje w sprawdzonej lokalizacji, którą mieszkańcy miasta i okolic doskonale znają od kilkunastu lat. Poza tym Galeria Sudecka będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w Jeleniej Górze, które dysponować będzie najszerszą ofertą. Nie mieliśmy więc wątpliwości, że nasz pierwszy jeleniogórski klub Fabryki Formy powinien się znaleźć właśnie w takim miejscu – mówi Michał Lachowicz, członek zarządu Fabryka Formy SA.

W klubach sieci Fabryka Formy już wkrótce pojawi się sprzęt marki SportsArt. Nowe kluby, jako pierwsze w Polsce, wyposażone będą w sprzęt z wbudowaną aplikacją SA Well. Pozwoli ona wszystkim klubowiczom nie tylko śledzić swoje postępy, ale także zapisywać cele oraz osiągnięcia, dzięki temu będą oni mogli na bieżąco monitorować efekty swoich treningów.

– Naszym zdaniem przyszłość centrów handlowych będzie w znacznym stopniu oparta o część rozrywkową, gastronomiczną i sportową. Dlatego zadbaliśmy o jedyne wielosalowe kino w regionie Jeleniej Góry, food court z 6 restauracjami, największy sklep sportowy sieci GoSport, nie zapomnieliśmy również o Jupi Parku dla najmłodszych. Naturalnym uzupełnieniem był fitness. Część rozrywkowa i gastronomiczna jest już skomercjalizowana w 100 procentach, Aktualnie pracujemy nad retail parkiem, który będzie uzupełniał i wzmacniał ofertę Galerii Sudeckiej. Łącznie zrealizujemy 45 000 mkw. powierzchni handlowej i 1800 miejsc parkingowych – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Realizacja Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie na placu budowy pracuje blisko 300 osób, które kończą prace związane z realizacją kondygnacji kinowej. Pod koniec lipca br. rozpocznie się proces odbioru powierzchni przez najemców. Kino Helios jako pierwsze rozpocznie adaptację swoich wnętrz.

W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła sieć lodziarni Grycan – lokal w Galerii Sudeckiej będzie miał 40 mkw.

Informacje na temat projektów Echo Investment zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej informacji o Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.

Fabryka Formy
Fabryka Formy