Galeria Warmińska
Galeria Warmińska

Od 5 września w powstającym w Olsztynie obiekcie dostępne będą cztery kolejne brandy modowe: reprezentanci polskiej strefy fashion Tatuum i Medicine oraz francuskie marki Morgan i Sinequanone. Ostatni z brandów otworzy tym samym swoją pierwszą lokalizację w Polsce.

– Salony czterech najemców, z którymi właśnie podpisaliśmy umowy, znajdą się obok siebie na poziomie 1. Tatuum posiadać będzie 180 mkw. powierzchni, Medicine – 260 mkw., Morgan 128 mkw., Sinequanone natomiast – 60 mkw. – informuje Mariusz Kowalczyk, leasing director w spółce Libra Project.

Tatuum to polski brand odzieżowy, należący do spółki Kan. Pierwszy butik powstał przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. W ciągu 15 lat działalności, marka specjalizująca się w kolekcjach o charakterze city casual, powiększyła swoją sieć do 83 salonów na terenie Polski. Tatuum posiada swoje butki również poza granicami kraju – W Rosji, Czechach, na Litwie, Ukrainie i Węgrzech. Salon Medicine w Galerii Warmińskiej będzie pierwszym w województwie warmińsko – mazurskim. Marka powstała w 2013 roku i wywodzi się z nieistniejącej już sieci Reporter.

Do najemców Galerii Warmińskiej dołączają również dwie francuskie marki. Dla Sinequanone będzie to pierwsza lokalizacja w Polsce. Marka ta obecna jest na modowym rynku od 40 lat. Obecnie Sinequanone posiada swoje butiki na pięciu kontynentach – od Martyniki i Maroka po Filipiny i Australię.

Kolekcje sygnowane logiem Morgan obejmują linie wieczorowe oraz ubiory codzienne. Ambasadorkami marki, która posiada 350 salonów na całym świecie, są Eva Mendes i Misha Burton.

116 675 mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 497 mkw. handlowej. 2 kondygnacje parkingowe z miejscem na 1,2 tys, samochodów. 2 poziomy, na których znajdzie się 170 salonów handlowo – usługowych. Tak wyglądają liczbowe statystyki Galerii Warmińskiej, obiektu realizowanego przez MGC Inwest, o wartości 100 mln euro. W Galerii Warmińskiej znajdą się marki modowe z kraju i świata, m.in.: Zara, H&M, Reserved, Tk Maxx, New Yorker, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Pull and Bear, Oysho, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Carry, Camaieu, Orsay, Solar, Hexeline, Venezia, Unisono Aryton, Vistula, Wólczanka, Ochnik, Deni Cler, Giacomo Conti, Kubenz, Campione, Simple, Gino Rossi, Pretty One, Pierre Cardin, , Bytom, Camel Active, Lavard, Levi`s, Taranko, Bugatti, , Big Star, Diverse, Ryłko, Wojas, Kazar, Vans, Gatta, Heavy Duty, Recman, Samsonite, Jack Wolfskin, Americanos, Mustang, Oui, Patrizia Pepe, Pinko, Furla, Versace, Roberto Cavalii i wielu innych. Branżę jubilerską reprezentować będą takie marki jak Apart, Kruk, Yes, Jubirex, Bijou Brigitte czy Swiss