CityFit
CityFit

CityFit otwiera 21 lipca 2014 roku w centrum handlowym Plaza Rzeszów całodobowy klub fitness. Jest to pierwszy z planowanych pięćdziesięciu klubów CityFit w Polsce.

Klub CityFit w Plaza Rzeszów ma ponad 1,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni i znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego. Jeszcze przed otwarciem klubu zapisało się do niego przeszło tysiąc osób. Wnętrze klubu zostało zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić trening zarówno mężczyznom jak i kobietom, z jasnym podziałem na strefy pod kątem wykonywanych ćwiczeń.

Całodobowy, darmowy parking gwarantuje wygodny dostęp do klubu CityFit. Do wejścia na salę wystarczy odczyt schematu punktowego z linii papilarnych dłoni, a karnet jest kupowany online lub w maszynie przy wejściu do klubu. Nie będzie więc potrzeba nosić kolejnej karty w portfelu, ani podpisywać umowy w recepcji.

– Chcemy zaoferować członkom CityFit najwyższej jakości urządzenia w ilości zapewniającej każdemu swobodne wykonywanie ćwiczeń. Nasz rzeszowski klub został wyposażony w nowości rynku fitness, jest dostępny dla każdego 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Co więcej, z przeprowadzonych badań rynkowych wynika, że oferujemy cenę o połowę niższą od największych konkurentów – mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.

W klubie CityFit w Plaza Rzeszów znajduje się pięć stref do ćwiczeń: cardio, funkcjonalna, stretch, maszyn siłowych, wolnych ciężarów.

– Innowacyjny system dostępu oparty o odczyt danych z linii papilarnych sprawi, że wejście do klubu będzie maksymalnie proste i jednocześnie bardzo bezpieczne, ponieważ dostęp do klubu jest zarezerwowany tylko dla jego członków – podkreśla Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.

Uczestnikami ćwiczeń w klubie CityFit mogą być tylko zarejestrowane poprzez internet osoby, dodatkowo w godzinach dziennych w klubie będzie obecny asystent.

Pierwszy klub CityFit zostanie otwarty w lipcu w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów, kolejne – w Wałbrzychu i Warszawie. CityFit planuje uruchomić 50 obiektów w Polsce.

Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.