Sklep GO Sport w Galerii Graffica
Sklep GO Sport w Galerii Graffica

19 lipca w Galerii Mazovia w Płocku odbędzie się otwarcie nowego salonu Go Sport. Salon będzie zajmował 1,3 tys. mkw. powierzchni handlowej.

W uroczystym otwarciu będzie uczestniczyła Dorota Wiaderek, dyrektor generalna sieci Go Sport w Polsce. Otwarcie salonu związane jest z jego przeniesieniem – wcześniej funkcjonował przy Centrum Handlowym Auchan. Dzięki zmianie lokalizacji asortyment dostępny w salonie zostanie powiększony o nową gamę artykułów sportowych.

Przypomnijmy, w tym roku spóła uruchomiła dwa sklepy sieci w centrach handlowych: w CHR Poznań Plaza o powierzchni 1 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej i w rzeszowskiej Galerii Graffica o powierzchni handlowej 1,8 tys. mkw.

Jak informowała redakcję Retailnet Dorota Wiaderek, dyrektor generalna Go Sport Polska – Planujemy dalszy rozwój sieci sklepów Go Sport, dokładnie analizujemy zarówno potencjalne miejsca inwestycji, jak i rozwój branży sklepów sportowych.

Go Sport jest francuską grupą kapitałową zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Działa ona w 5 krajach – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Grupa prowadzi sieć prawie 350 sklepów, która zatrudnia 4607 pracowników.

Pierwszy sklep Go Sport w Polsce został otwarty w 1999 roku. Obecnie jest ich już 26 i są usytuowane głównie w centrach handlowych dużych i średnich miast w całej Polsce. Go Sport planuje kolejne otwarcia placówek na terenie kraju.