galeria_słupsk10

Firma Upside Property Management, zarządzająca Galerią Słupsk, podpisała kolejną umowę najmu. Tym razem do grona najemców lokali w obiekcie dołączył Salon Snu. Sklep zlokalizowany jest na poziomie -1 galerii i zajmuje powierzchnię około 100 mkw.

W Salonie Snu klienci znajdą szeroką ofertę bielizny nocnej, ręczników, pościeli, obrusów, kołder, poduszek, koców oraz innych tekstyliów dla domu.

W ostatnim czasie w galerii nastąpiła zmiana operatora spożywczego. W miejscu wcześniej działających delikatesów Delima, został otwarty supermarket sieci Stokrotka.

Sklep zajął w Galerii Słupsk powierzchnię mierzącą 1400 mkw. na poziomie -1 obiektu. Market został otwarty dla klientów w czerwcu.  Wcześniej na poziomie 0 otwarto pierwszą w Słupsku drogerię sieci Hebe.

– Minęło 5 lat od otwarcia Galerii Słupsk i jest to dobry moment na podsumowanie i wytyczenie kierunku działania tego centrum w kolejnych latach. Teraz znamy lepiej możliwości i oczekiwania słupszczan, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dopasować ofertę naszej galerii. Staramy się posiadać inną ofertę niż konkurencja – mówi w rozmowie z Retailnet Karol Kalicki, prezes zarządu i założyciel spółki Upside Property.

Galeria Słupsk o powierzchni 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom 60 lokali na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek, m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.