Galeria Echo
Galeria Echo

Galeria Echo

Trwa zapowiadana ofensywa nowych najemców w Galerii Echo w Kielcach. 23 lipca nastąpi zapowiadane wcześniej otwarcie salonu oferującego produkty marki New Balance. Sklep zajmie powierzchnię 150 mkw. i znajdzie się na poziomie -1 obiektu między sklepami Nike i Clarie’s.

– New Balance to amerykańska marka, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. Salon New Balance w Galerii Echo wyróżni się najbardziej spośród tych, które otworzyliśmy do tej pory, ponieważ każdy kolejny projekt ulepszamy i opieramy go na coraz nowszym koncepcie inspirowanym najnowszymi trendami prosto ze Stanów Zjednoczonych jako rodzimego kraju naszej marki – mówi dla Retailnet Dawid Zyskowski, dyrektor punktów sprzedaży detalicznej firmy Tarmax, jedynego dystrybutora marki New Balance w Polsce.

– Salon NB podzielony będzie na dwie charakterystyczne przestrzenie: classic z rozbudowaną częścią na obuwie i odzież streetową, casualową oraz częścią performance przeznaczoną na produkty stricte biegowe z zaawansowanymi technologiami. Pojawi się również specjalna sekcja na modele, które szyte są ręcznie z najwyższej jakości materiałów z limitowanych edycji wyłącznie dla koneserów – dodaje.

Otwarcie salonu New Balance to kolejny etap zapowiadanych zmian w galerii Echo. Jak zapowiada firma Echo Investment, niebawem w obiekcie pojawią kolejni nowi najemcy.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem. Oprócz blisko 300 sklepów i punktów handlowych klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, centrum fitness i wielosalowe kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc.

Informacje na temat projektów Echo Investment zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.