sklep bushman polska

Czeska marka odzieżowa Bushman wchodzi na polski rynek e-commerce. Jej oferta skierowana dla osób ceniących sobie wolność i kontakt z dziką naturą.

Firma Bushman została założona w Czechach w 1997 roku przez entuzjastę podróży, który potrzebował takich ubrań, które sprostają wyzwaniom natury, będą trwałe, zapewniając zarazem komfort i bezpieczeństwo. Bushman posiada własną linie ubrań która tworzona jest tylko z naturalnych materiałów.

Marka Bushman posiada sklepy w Europie, Azji, Afryce oraz w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio firma postanowiła stworzyć polską wersje sklepu internetowego dzięki współpracy z firmą Fast White Cat, która zajmuje się kompleksowym projektowaniem, jak i obsługą sklepów e-commerce.

„Współpraca z Bushmanem układa się bardzo dobrze – zawsze pomagamy sobie lekką dozą humoru, który wynika z podobieństw i różnic w językach polskim i czeskim. Bushman zdecydował się na wejście do kanału sprzedaży online ze względu na plany rozwoju marki w Polsce. Obecnie posiadają już jeden sklep stacjonarny i planują dalej rozszerzać swoją działalność w Polsce. Bushman widzi online jako nierozłączną część strategii wejścia na rynek oraz współdziałania kanałów sprzedaży tradycyjnej i internetowej w celu maksymalizacji sprzedaży produktów marki Bushman.” – powiedział Evigo.pl Rafał Tarnowski z Fast White Cat.

Sprawdzona platforma Magento

Firma Fast White korzysta z platformy Magento, developerzy firmy współpracowali z czeskimi developerami strony Bushman w celu stworzenia polskiej wersji strony. Dzięki współpracy proces wdrożenia trwał zaledwie miesiąc.

„Nasza firma działa w oparciu o platformę Magento, która jest dostosowana do elastycznego działania w e-commerce. Dzięki Magento reagujemy adekwatnie do zmieniających się warunków biznesowych i do przekładania mozliwosci systemu na wartość dla naszych partnerów. Nie bez znaczenia jest także duża liczba gotowych wtyczek, które ułatwiają życie nam, naszym programistom lub bezpośrednio pomagają w zwiększaniu sprzedaży online.” – mówi Rafał Tarnowski

bushman strona
Polska strona sklepu Bushman

Sprawdzone metody płatności i logistyka

Klienci sklepu Bushman mają możliwość płatności poprzez  przelew bankowy oraz gotówką przy odbiorze towaru, a także za pośrednictwem systemu Przelewy24. Za logistykę odpowiedzialna jest firma kurierska Siódemka. Klienci którzy dokonają zakupu powyżej 150zł otrzymają darmową wysyłkę.

„Największym wyzwaniem podczas wdrażania sklepu internetowego BUSHMAN było stworzenie automatycznej integracji pomiędzy sklepem internetowym, a systemem magazynowym. Pełna automatyzacja pozwala nam na tą chwilę na szybką wysyłkę towarów do naszych klientów.” – mówi Rafał Tarnowski