monnari

Ekskluzywna firma odzieżowa Monnari zmienia platformę swojego sklepu e-commerce i rozpoczyna współprace z i-sklep.pl

Sklep internetowy Monnari działa od trzech lat. Firma postanowiła zmienić partnera technologicznego na firmę zajmująca się tworzeniem dedykowanych sklepów internetowych, zgodnych z responsive web design (RWD).

I-sklep.pl oferuje swoim klientom nie tylko możliwość tworzenia stron internetowych, ale również  doradza i pomaga przy zwiększaniu współczynnika konwersji, oraz przeprowadza badania user experience (UX). Co więcej, firma posiada narzędzia pozwalające na automatyczna i dwukierunkowa integracja z Allegro oraz oferuje możliwość integracji e-sklepu z płatnościami online oraz z firmami kurierskimi.

Lider w segmencie eleganckiej odzieży

Firma Monnari posiada w Polsce sieć 118 salonów oraz jest liderem w segmencie eleganckiej odzieży dla Pań. Firma oferuje dwie sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima).

Dlaczego nowy partner technologiczny?

Rozwiązania oferowane przez i-sklep pozwolą Monnari ulepszyć swoją platformę, wcześniej firma korzystała z platformy PrestaShop. Co więcej, firma jasno podkreśla, że rozwój e-commerce jest obecnie kluczowe dla wszystkich detalistów, co więcej zmiana platformy pozwoli Monnari doścignąć najnowsze trendy.

„Sprzedaż w internecie to nie tylko szansa, ale już konieczność dla firm – mówi Katarzyna Kostacińska z Monnari. – Obecnie widzimy stały wzrost zainteresowanie tym kanałem sprzedaży. Obecny sklep internetowy (oparty o PrestaShop) nie spełnia naszych oczekiwań. Potrzebowaliśmy nowych rozwiązań i partnera technologicznego, który będzie szybko i sprawnie odpowiadał na nasze potrzeby, bo rynek e-commerce zmienia się bardzo dynamicznie – dodaje Kostacińska”

Co więcej platforma  i-sklep nie korzysta z zewnętrznego oprogramowania do tworzenia swoich sklepów. „Wszystkie sklepy, które tworzymy działają na autorskim, dedykowanym oprogramowaniu i-sklep” komentuje Marcin Rutkowski, przedatwiciel i-sklep.pl.

[fve][youtube http://www.youtube.com/watch?v=F1Evz0agZyY&w=854&h=510][/fve]

Żródło: kanał YouTube i-sklep.pl

Pierwszy Etap współpracy

Praca na wprowadzeniem zmian będzie przebiegała etapami, obecnie trwają pracę nad pierwszym etapem projektu w którym i-sklep zmieni oprogramowanie oraz wykona drobne prace graficzne. Zmiany wprowadzone w pierwszym etapie potrwają zaledwie kilka tygodni.