Sky Tower
Sky Tower

W Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu pojawiła się nowa marka oferująca biżuterię artystyczną. Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego znajduje się na pierwszym piętrze obiektu i zajmuje lokal o powierzchni 20 mkw.

– Jest to jedyny salon jubilerski Sławomira Dereckiego. Artysta zdecydował się na uruchomienie galerii głównie dzięki nowoczesnemu charakterowi jaki ma Galeria Sky Tower. Ponadto w galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Salon Sławomira Dereckiego uzupełni dotychczasową ofertę jubilerską naszej galerii, w której swój butik ma już marka Apart – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Galerii Sky Tower

Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie poszerza się oferta handlowa Galerii Sky Tower. Na liście nowych najemców, którzy niedawno otworzyli swoje sklepy we wrocławskiej galerii są m.in. Depare by Ravel, Kinderstore, Valentina.

Wrocławska galeria Sky Tower działa od dwóch lat. W galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Galeria posiada także rozbudowaną strefę restauracji, rozrywki oraz rekreacji.

W Galerii Handlowej Sky Tower na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a parking oferuje 1,5 tys. miejsc. W samym Sky Tower znajduje się również 27 tys. mkw. biur i 231 apartamentów, dla których galeria handlowa stanowi zaplecze zakupowe, restauracyjne i rozrywkowe.

Twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów: twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz Getin Holding SA.