Salon 4F
Salon 4F

26 lipca marka 4F otworzy kolejny salon, tym razem w Galerii Twierdza w Kłodzku. Nowy punkt sprzedażowy będzie 130 placówką na mapie sklepów 4F, który wzbogaci aktualną ofertę, działającej od 2010 roku galerii.

– Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci – mówi redakcji Retailnet Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

Ponadto 8 sierpnia br. należy spodziewać się ponownego otwarcia modernizowanych sklepów w Galerii Olimp w Lublinie oraz CH Rywal w Białej Podlaskiej. Oba salony marki 4F są aktualnie poddane procesowi roemodelingu, dzięki czemu zostaną udostępnione klientom w nowej odsłonie wizualnej.

Marka 4F należy do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje odzież i akcesoria sportowe. Firma regularnie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić w również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Spółka OTCF, oprócz sieci sklepów 4F, rozwija nowy koncept sklepów 4Faces. Pierwszy sklep w tym formacie został otwarty w Poznaniu City Center, a drugi w Galerii Katowickiej. Docelowo inwestor, firma OTCF, ma zamiar na przestrzeni najbliższych 5 lat otworzyć pod marką 4Faces 25 salonów w największym miastach Polski, w 2 formatach – 400 lub 800 mkw.