Kolekcja Inside
Kolekcja Inside

Inside – marka modowa i jedno z najszybciej rozwijających się odzieżowych przedsiębiorstw UE 21 lipca 2014 roku otwiera w Galerii Riviera w Gdyni nowy salon sprzedaży.

To drugi sklep tej marki w Polsce. Pierwszy otwarty został w połowie czerwca tego roku w Katowicach.

Markę charakteryzują oryginalna odzież, buty i akcesoria. Wszystko w stylu urban. Jej głównymi odbiorcami są osoby w wieku 14-30 lat.

Obecnie Inside posiada sieć ponad 300 lokali handlowych w Hiszpanii, Portugalii i Włoszech. Aktualnie rozpoczyna ekspansję w Europie Wschodniej – chce zwiększyć sprzedaż o 50 proc. na rynku międzynarodowym.

Inside to firma z 40-letnią tradycją. Siedzibą firmy, którą zarządza rodzina Pardo, jest Murcja. Inside jest pierwszym hiszpańskim producentem odzieży notowanym na giełdzie, a w 2012 roku firma znalazła się na 18 miejscu wśród 500 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw UE. Jest także jedynym sprzedawcą marki Liwe Española skierowanej do młodzieży. Marka Inside należy do Liwe Espanola SA, hiszpańskiego producenta i dystrybutora odzieży, obuwia oraz akcesoriów modowych.

Ekspansja na polskim rynku będzie prowadzona przez spółkę Liwa Polska sp. z o.o.

Centrum Riviera w Gdyni działa od października 2013 roku. Powierzchnia najmu (GLA) Riviery wynosi 70 tys. mkw. Na dwóch poziomach znajduje się 240 sklepów. Obiekt należy do Mayland Real Estate sp. z o. o. Spółka zarządza 6 obiektami handlowymi o łącznej powierzchni sięgającej prawie 300 tys. mkw. Aktualnie przygotowuje się do rozpoczęcia budowy CH Serenada w Krakowie.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.5. Forum odbędzie się 17- 18 września w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.