Wizualizacja CH Auchan Gdańsk
Wizualizacja CH Auchan Gdańsk

Poszerza się grono najemców strefy restauracyjnej przebudowywanego Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Firmy AmRest i Immochan podpisały umowę na wynajem powierzchni handlowej. Lokal restauracji KFC będzie miał powierzchnię 183 mkw.

Przebudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk ruszy na początku 2015 roku i potrwa dwa lata. Po zmianach zwiększy się powierzchnia centrum i liczba najemców. W galerii na przestrzeni handlowej ponad 20 tysięcy mkw. powstanie 65 sklepów.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Klienci galerii mają do dyspozycji 50 sklepów znanych marek, które spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, jedyny w Trójmieście Toys R Us oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 2,5 tys. miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 1998 roku. Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje obiekty zaprezentują przy stoisku 4.4