nagroda e-commerce

Agito.pl, sklep internetowy oferujący elektronikę, gry oraz książki, został wyróżniony tytułem Jakość Roku 2014 w kategorii usługa. Nagroda została przyznana na podstawie audytu niezależnych ekspertów ds. jakości. Konkurs odbył się pod patronatem ‚European Organization For Quality’ z siedzibą w Brukseli.

Dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce oraz chęć podnoszenia jakości usług skłoniło Agito.pl, należącego do grupy Allegro, na  poddanie się audytowi. Audyt miał za zadanie zweryfikować poziom oferowanych usług, a tym samym ocenić skuteczność strategii firmy.

Rozwój logistyki oraz metod płatności

„Rozwijamy rozwiązania logistyczne, skracając czas oczekiwania na dostawę, dynamicznie rozszerzamy ofertę , a także zwiększamy wachlarz metod płatności i form dostawy. Zmiany nie omijają także struktur wewnętrznych firmy. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w Konkursie Jakość Roku, ponieważ wierzymy, że proces podnoszenia jakości w Agito.pl to dobry kierunek rozwoju, który daje nam przewagę na ryku. Jednocześnie, potrzebowaliśmy potwierdzenia od ekspertów ds. jakości, że to co robimy, robimy dobrze. Nasza praca została doceniona przez Kapitułę Konkursu Jakość Roku. Jesteśmy dumni z otrzymanej nagrody” – mówi Agnieszka Cybulska Dyrektor Marketingu

Powiększ obraz

agito.pl
Strona główna Agito.pl

Korzyści certyfikatu Jakość Roku 2014

Jakość roku to konkurs, który skupia wokół siebie firmy i marki walczące o prestiżowe odznaczenia. Jest organizowany przez Fundację QUALITAS Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, promującą wysokie standardy i pro-jakościowe podejście do biznesu. Fundacja stymuluje do samodoskonalenia, szczególnie do podwyższania jakości obsługi Klientów, świadczonych usług i oferowanych towarów.

To już IX edycja tego konkursu. Przystąpienie do niego było dobrowolne. Weryfikacja pretendentów do nagrody odbywała się poprzez audyt zewnętrzny, który oceniał normy jakościowe stosowane w firmie.

Agito.pl jest obecny na polskim rynku już od 11 lat. W ofercie sklepu znajdziemy produkty w kategoriach  sprzęt AGD i RTV, artykuły komputerowe i fotograficzne, wyposażenie domu i ogrodu, produkty dla dzieci, kosmetyki, książki, filmy i muzykę, produkty z działu sport i turystyka oraz artykuły dla zwierząt. Dzięki współpracy z autoryzowanymi producentami i dystrybutorami, sklep cieszy się wysokim zaufaniem i dobrą opinią wśród Klientów.