Carrefour Olsztyn
Carrefour Olsztyn

Prowadzona przez Carrefour Polska przebudowa centrum handlowego w Olsztynie, weszła w kolejną fazę. Obecnie trwa szereg prac, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Zakończenie przebudowy planowane jest na jesień tego roku.

Centrum handlowe Carrefour położone jest w południowej części Olsztyna, w centrum osiedla Jaroty. Od kilku miesięcy obiekt poddawany jest gruntownej rewitalizacji, w wyniku której zyska on nowe oblicze.

Już jesienią, na klientów czekać będą nowe sklepy, w tym całkowicie zmodernizowany hipermarket Carrefour, którego oferta ulegnie znacznemu poszerzeniu: rozbudowie ulegnie strefa z „produktami świeżymi”, czyli takimi jak: warzywa, owoce, ryby, mięso oraz nabiał. W strefie „kultura” oraz „perfumeria” pojawią się nowe meble i bardziej czytelna identyfikacja.

W obiekcie zostanie zbudowana specjalna antresola łącząca parter z pierwszym piętrem. Pojawi się na niej strefa wypoczynkowo – restauracyjna, wyposażona w elementy roślinne oraz małą architekturę.

Na terenie całego centrum handlowego zostanie także wprowadzony system identyfikacji wizualnej, dzięki któremu klienci będą mogli odnaleźć swoje ulubione marki.

Modernizacja obiektu w Olsztynie, to wynik prowadzonej przez firmę strategii inwestowania i podnoszenia wartości swoich obiektów. Obecnie firma realizuje również budowę retail parku w Sochaczewie, modernizację centrum handlowego w Tomaszowie Mazowieckim, a także planuje w ciągu najbliższych tygodni rozpocząć pierwszy etap modernizacji CH Morena w Gdańsku.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem funkcjonuje ponad 650 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 220 tys. mkw. GLA.

Przedstawiciele Carrefour Polska będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 4.11.