CityFit
CityFit

21 lipca 2014 r. w rzeszowskim centrum handlowym Plaza został otwarty pierwszy w Polsce innowacyjny klub CityFit. Klub czynny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Znajduje się w nim ponad 150 urządzeń. Klub korzysta z innowacyjnych rozwiązań m.in. wejścia na podstawie odczytu linii papilarnych.

Pierwsi klienci pojawili się w klubie CityFit w CH Plaza Rzeszów już kilka minut po północy. Klienci, którzy zapisali się do rzeszowskiego klubu CityFit przed otwarciem, zapłacą gwarantowane 50 zł/miesięcznie przez rok. Po roku cena członkostwa wyniesie tyle, ile w dniu otwarcia, czyli tylko 60 zł/miesięcznie. Tyle zapłacą też obecnie dołączający klienci i cena ta jest im gwarantowana tak długo, jak pozostaną członkiem. Do tego klub nie wymaga umowy.

CityFit w CH Plaza Rzeszów to pierwszy klub sieci, oferujący cenę członkostwa średnio o połowę mniejszą niż inne markowe kluby fitness. Rzeszowski klub oferuje 5 bogato wyposażonych stref: cardio, funkcjonalną, stretchingu i rozgrzewki, maszyn siłowych oraz wolnych ciężarów.

Klub CityFit w CH Plaza Rzeszów jako jedyny w Rzeszowie czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Proponuje swoim klientom nowy koncept w segmencie rynku fitness. Klub wyróżnia się widokiem z panoramą Rzeszowa oraz wygodnym dostępem dla klientów dzięki dużemu parkingowi. Klub CityFit w CH Plaza Rzeszów znajduje się na pierwszym piętrze centrum i zajmuje powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. Korzysta z innowacyjnych rozwiązań, np. aby wejść do CityFit, wystarczy odczyt linii papilarnych, który członek rejestruje przed pierwszych wejściem do klubu w specjalnym kiosku, a karnet można kupić online.

CityFit
CityFit

W dwupoziomowym CH Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: CityFit, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD.

W Plazie w najbliższym czasie otwarty zostanie także pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy. Trwają także prace nad uruchomieniem food courtu na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu CityFit.

Plaza Rzeszów połączone jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Przedstawiciele sieci CityFit będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.