Salon iSpot w Silesia City Center
Salon iSpot w Silesia City Center

Powiększa się liczba salonów iSpot Apple Premium Reseller – autoryzowanej sieci dedykowanych salonów z pełną ofertą firmy Apple.

30 lipca firma SAD sp. z o.o. właściciel marki iSpot planuje uruchomienie nowego flagowego salonu w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej w Domach Towarowych Centrum. Będzie to 9 salon w stolicy oraz 900 w Europie.

– Nowy salon przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 w Domach Towarowych Centrum będzie miał powierzchnię 150 mkw., będzie połączony z  serwisem na antresoli o zbliżonym metrażu. Do końca roku 2014 nie planujemy otwarć kolejnych salonów – poinformowali redakcję Retailnet przedstawiciele iSpot Apple Premium Reseller, SAD sp. z o.o.

Aktualnie firma SAD prowadzi sieć 21 salonów działających pod marką iSpot zlokalizowanych w najważniejszych centrach handlowych w Polsce, m.in.: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Katowicach.

Powstała w 1991 roku spółka SAD prowadzi działalność na trzech polach, jako dystrybutor (Apple Premium Reseller), jednostka szkoleniowa (Apple Authorised Training Centre) oraz dostawca usług serwisowych (Apple Authorised Service Provider).

Jak już informowaliśmy, z początkiem lipca br. spółkę SAD przejęła PTL International, spółka zależna Hili Ventures z siedzibą na Malcie.

PTL International jest pionem technologicznym Hili Ventures grupy prowadzącej działalność w zakresie logistyki, inżynierii, informatyki oraz współpracującej z koncernami McDonald’s i Apple. Jako filar informatyczny Hili Ventures, spółka PTL International skupia w jednej strukturze wszystkie obszary działalności grupy związane z branżą technologiczną.