Sklep Tup Tup
Sklep Tup Tup

Spólka Hurtimex SA w lipcu br. podpisała dwie umowy najmu lokali z przeznaczeniem na sklepy własne typu outlet marki Tup Tup. Pierwszy sklep o powierzchni 110 mkw. zlokalizowany będzie w Outlet Center w Lublinie, a drugi o powierzchni 98 mkw. w Outlet Center w Białymstoku.

Przygotowanie lokalu, dostosowanie jego wyposażenia, zatowarowanie oraz uruchomienie sprzedaży w Outlet Center w Lublinie planowane jest w IV kwartale 2014 roku. Natomiast w Outlet Center w Białymstoku w I kwartale 2015 roku.

Spółka Hurtimex SA konsekwentnie realizuje politykę w zakresie pozyskania nowych lokalizacji dla otwarcia i prowadzenia sklepów franczyzowych oraz własnych, podejmując szereg rozmów i negocjacji handlowych z potencjalnymi partnerami, zawierając kolejne umowy najmu lokali.

Zarząd spółki prowadzi politykę sprzedaży, zapoczątkowaną w 2011 roku, polegającą na zapewnieniu dostaw –  portfolio marek Kids Fashion Group oraz marki własnej Tup Tup, do rozwijającej się sieci sklepów własnych i franczyzowych, pozycjonując ten kanał dystrybucji wysoko w hierarchii sprzedażowej firmy, jako charakteryzujący się stale rosnącym potencjałem. Poprzez sklepy typu outlet realizowana jest strategia sprzedaży końcówek kolekcji z ubiegłych sezonów, w atrakcyjnych cenach.

Hurtimex SA od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą odzieży dziecięcej. W swoich sklepach oferuje wyroby grupy marek dziecięcych Tup Tup, Kanz, Pampolina, Doell. Aktualnie jako firma notowana na rynku New Connect tworzy sieć ponad 30 sklepów własnych oraz franczyzowych, które zlokalizowane są przy ulicach i w centrach handlowych m.in.: CH Planeta w Sandomierzu, CH Port Łódź, Ptak Outlet, czy w Galerii Konstantynów. Powierzchnie sklepów wynoszą od 60 do 100 mkw. Firma sprzedaje również produkty w sklepie internetowym Tup Tup. Ponadto produkty marki Tup Tup są dostępne w e-sklepie Top Secret.