Patrycja Dzikowska, DTZ
Patrycja Dzikowska, DTZ

Patrycja Dzikowska wzmacnia Zespół Doradztwa i Analiz Rynkowych w firmie DTZ jako zastępca dyrektora.

Patrycja Dzikowska, która  objęła stanowisko Zastępcy Dyrektora w Zespole Doradztwa i Analiz Rynkowych firmy DTZ posiada prawie 15-letnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości w Polsce oraz innych krajach Europy Środkowej. Pracowała nad projektami doradczymi dla szerokiego grona krajowych i międzynarodowych graczy. Jej główną specjalizacją jest sektor handlowy.

– Wiedza i doświadczenie Patrycji Dzikowskiej w pełni wpisują się w nową strategię zespołu Doradztwa i Analiz Rynkowych DTZ. Patrycja Dzikowska będzie ściśle współpracować z zespołem najmu powierzchni handlowych oraz zespołem rynków kapitałowych, aby swoją głęboką specjalizacją wesprzeć proces wypracowania strategicznych decyzji naszych klientów – powiedziała Kamila Wykrota, dyrektor Zespołu Doradztwa i Analiz Rynkowych, DTZ.

Patrycja Dzikowska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Z branżą nieruchomości związana jest od prawie 15 lat. Pracowała zarówno po stronie dewelopera, jak i agencji doradczej rynku nieruchomości. Przez prawie 10 lat rozwijała działalność konsultingu w sektorze handlowym w JLL. Jest autorką publikacji diagnozujących sytuację i możliwe scenariusze rozwoju sektora nowoczesnego handlu oraz aktywną uczestniczką środowiska zajmującego się tym zagadnieniem.