Poczta polska ecommerce

 

Poczta polska ecommerce

Klienci sklepu Vobis.pl dzięki współpracy z Pocztą Polską otrzymali możliwość wysyłki zakupionych towarów przesyłkami Pocztex Kurier48 z gwarantowanym terminem doręczenia. Do końca wakacji przy zakupach powyżej 99 zł dostawa towarów przez Pocztę Polską jest bezpłatna.

Gwarancja dostarczenia

Poczta Polska SA oraz Vobis Digital Sp. z o.o., właściciel sklepu internetowego www.vobis.pl, rozpoczynają współpracę. Klienci e-sklepu mogą korzystać z prostych, nowoczesnych i szybkich przesyłek Pocztex Kurier48, które gwarantują, że towar zostanie dostarczony pod wskazany adres w ciągu 48h od nadania przesyłek. Dostawa będzie kosztowała 10zł przy przedpłacie na konto oraz 15zł przy płatności za pobraniem.

„Doceniamy szerokie otwarcie się Poczty Polskiej na rynek e-commerce. Dla nas najważniejszym elementem oferty Poczty Polskiej jest gwarantowany termin doręczenia przesyłki oraz zasięg sieci ponad 4 000 punktów odbioru w placówkach Poczty Polskiej. Dzięki temu jesteśmy pewni, że towary dotrą do naszych klientów na czas, a zakupy w naszym sklepie internetowym będą jeszcze prostsze i wygodniejsze” – mówi Łukasz Dybka, dyrektor e-commerce z Vobis Digital.

poczta polska vobis
Cennik usług Poczty Polski na stronie Vobis.pl

Rozwój Poczty Polskiej w e-commerce

Z Pocztą Polską współpracuje ponad 60% polskich e-sklepów. W czerwcu Poczta Polska uruchomiła serwis e-commerce oferujący obsługę dla branży e-handlu. W jednym miejscu e-klienci mogą wybrać przesyłki odpowiadające ich potrzebom, zlecić obsługę zwrotów, poznać ofertę finansowo–ubezpieczeniową, czy wysłać fakturę w cyfrowej wersji.

Poczta Polska z sukcesem pozyskuje nowych klientów na rynku e-commerce. Obecnie już ponad 60 proc. e-sklepów wysyła przesyłki za naszym pośrednictwem. Cieszę się do tego grona dołączy Vobis, jeden z liderów rynku elektroniki konsumenckiej w Polsce od ponad 20 lat. Jestem przekonany, że klienci Vobis docenią stale rosnącą jakoś usług Poczty Polskiej – mówi Łukasz Gołębiowski, dyrektor zarządzający pionem sprzedaży Poczty Polskiej.

Co więcej, do końca wakacji, każde zamówienie w sklepie Vobis.pl na kwotę powyżej 99 zł jest bezpłatnie dostarczane do klienta Pocztą Polską.