Crazy Bubble

Sieć Crazy Bubble planuje uruchomić nowe stoiska w centrach handlowych. – W najbliższym czasie otworzymy 3 wyspy, w tym jeden punkt własny i dwa franczyzowe m.in. w Bytomiu i Zielonej Górze – mówi redakcji Retailnet.pl Paweł Kłosowski z Crazy Bubble. Wówczas sieć, która oferuje napoje na bazie herbaty (bubble tea), będzie dysponować 13 wyspami.

Firma otwiera zarówno punkty własne jak i franczyzowe. – Cały czas szukamy nowych lokalizacji w centrach handlowych. Interesują nas duże miasta, gdzie są studenci i młodzież. Minimalna powierzchnia wyspy Crazy Bubble to 12 metrów kwadratowych – dodaje Paweł Kłosowski.

W tym roku otwarto jeden punkt Crazy Bubble w centrum handlowym Focus Mall Rybnik.

Pierwszy punkt sieci powstał w grudniu 2012 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy Katowice. Obecnie w ramach sieci działa 10 wysp Crazy Bubble: w CH 3 Stawy Katowice, CH M1 Czeladź, CH Europa Centralna Gliwice, CH M1 Zabrze, CH Platan Zabrze, CH M1 Poznań, CH Forum Gliwice, CH M1 Kraków, Focus Mall Rybnik oraz w CH Solaris w Opolu. W ramach sieci 6 wysp to punkty franczyzowe, a 4 własne.

Największe stoisko sieci o powierzchni 25 mkw. znajdowało się w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Jednak w tym roku zostało przeniesione na poziom zero galerii i obecnie zajmuje powierzchnię 12 mkw.

Crazy Bubble tea to tajwański mrożony lub gorący napój na bazie naturalnej czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami syropów owocowych, owoców lub mleka oraz umieszczonych na dnie perełek tapioki, czyli kolorowych kulek z syropem i owocowymi żelkami.