Zalando sprzedaż interenetowa

Na początku września 2014 r. Zalando otworzy na swojej stronie specjalnie dedykowaną przestrzeń oferującą szeroką gamę produktów brytyjskich marek Topshop i Topman, w tym odzież, obuwie i akcesoria.

Znane marki i bezpłatny zwrot

Klienci Zalando z całej Europy będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji, odwiedzając sekcje Topshop i Topman. Kolekcje będą aktualizowane co dwa tygodnie. Obie marki będą bardziej dostępne dzięki oferowanej przez Zalando bezpłatnej dostawie i zwrotu.

„Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Topshop i Topman, ponieważ uważamy, że marki te są doskonałymi partnerami dla Zalando. W ten sposób Zalando podkreśla swoją pozycję lidera zakupów online” – twierdzi David Schneider, członek zarządu Zalando.

28 sierpnia 2014 Topshop przedstawił swoją kolekcje jesień/zima która znajdzie się na stronie Zalando. Kolekcja będzie wspierana przez modelkę Carę Delevingne:

[fve][youtube http://www.youtube.com/watch?v=GHtIWaNS8hQ&w=640&h=390][/fve]

Promocja produktów na blogach

Aby wesprzeć nową kampanię, Zalando weszło we współpracę z 12 międzynarodowymi blogerami – opiniotwórcami w dziedzinie mody i trendsetterami pochodzącymi z różnych europejskich stolic mody. Ich zadaniem jest pokazywanie różnorodności kolekcji jesień-zima 2014/2015 marek Topshop i Topman.

Topshop to brytyjska sieć sklepów odzieżowych działająca w ponad 100 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma jest częścią Arcadia Group, do której należą również m.in. przedsiębiorstwa Burton, Dorothy Perkins, Miss Selfridge i Wallis.