Salon Black Red White w centrum handlowym
Salon Black Red White w centrum handlowym

Firma Black Red White powiększyła sieć salonów własnych o kolejny punkt sprzedaży. Najnowszy sklep BRW został otwarty w Bełchatowie w Centrum Handlowym Estakada.

W salonie wyeksponowano nowości oraz sprawdzone i lubiane przez klientów kolekcje meblowe. Wnętrze sklepu – zajmujące powierzchnię 800 mkw. – podzielono na praktyczne strefy, w których zaprezentowano wiele przykładowych aranżacji pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz przedpokojów. Klienci w sklepie znajdą również szeroką ofertę stołów, krzeseł i szaf.

W ostatnich miesiącach Black Red White zdecydowało się na otwarcia sklepów w kilku innych centrach handlowych.

Jeden z nich rozpoczął działalność w Gnieźnie w CH Goja. Tam również dostępna jest pełna oferta mebli i dodatków firmy. Salon zajmuje 350 mkw. Oprócz ciekawie zaaranżowanej ekspozycji w sklepie zamontowano 9 monitorów, na których prezentowane są filmy z aranżacją wnętrz Black Red White.

Obecnie firma posiada około 15 sklepów własnych w centrach handlowych. Znajdują się one m.in. w Bydgoszczy, Gdańsku, Nowym Sączu, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Grupa Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.