Centrum Handlowo-Rozrywkowe Lublin Plaza
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Lublin Plaza

Atelier Twin Lingerie to nowy salon, który w lipcu br. wzbogacił ofertę Centrum Handlowo-Rozrywkowego Lublin Plaza skierowaną do kobiet. Salon Atelier Twin Lingerie znajduje się na I piętrze galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu marki Triumph.

Ponadto w ostatnim czasie do grona najemców CHR Lublin Plaza dołączyła restauracja Oto Naleśnik, która zajęła lokalizację po restauracji Sielsko Anielsko.

Firma Atelier jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę hiszpańskiej marki bielizny damskiej Twin Lingerie. Modele bielizny produkowane są w Hiszpanii. Kolekcje modyfikowane są indywidualnie dla Polski pod wymagania klientek i przy współpracy rodzimych brafitterek.

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Lublin Plaza znajduje się blisko 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych, 8-salowe kino Cinema City oraz klub sportowy Pure Jatomi Fitness. Lubelska Plaza posiada również 2-poziomowy podziemny parking, ze specjalnie utworzoną strefą z udogodnieniami dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. Obiekt należy do Klepierre Management Polska.

Grupa kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę z handlem i usługami.